Par LVKREDITI.LV

Par LVKREDITI.LV

Šobrīd ekonomiskās krīzes smagākais posms, vismaz pagaidām ir aiz muguras, taču iedzīvotāji savos maciņos to ne vienmēr izjūt. Šajos apstākļos ātrie kredīti internetā joprojām ir vajadzīgi daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Situācijās, kad naudu vajag steidzami ir vairāki risinājumi, bet, ja plāno aizņemties, bieži pieņem nepārdomātu lēmumu.

nav nekāds brīnums, ka tie pieņemti nepārdomāti lēmumi un pārmaksāts. Lai nemestu naudu vējā ir vērts šādās reizēs izmantot pakalpojumu – kredītu salīdzināšana. Tas ļauj mazāk kā 1 minūtes laikā uzzināt, kurš no naudas aizdevumiem pašlaik piedāvā īpašas akcijas, kāda ir maksimāla summa, ko vari aizņemties. Cik ilgs laiks nepieciešams, lai aizņemtos, kādi ir vecuma ierobežojumi u.t.t.

Portāls lvkrediti.lv rūpīgi seko, lai sarakstā parādītos tikai tie aizdevēji, kas ir saņēmuši Patērētāju tiesību un aizsardzības centra izsniegto nebanku kreditora licenci. Praksē tas nozīmē, ka šie uzņēmumi ievēro Latvijas likumdošanu un par jebkādiem pārkāpumiem attiecībā pret sevi, Tu vari vērsties šajā valsts iestādē. Ņemot vērā, ka PTAC var arī anulēt licences (līdz šim tas nav noticis), naudas aizdevēji respektē tās lēmumus. Viss iepriekš minētais ļauj secināt, ka mūsu portālā neatradīsi privātos kreditorus vai citus šaubīgus pakalpojumu sniedzējus.

Kas vēl būtiskāk, lvkrediti.lv pakalpojumu izmantošana lietotājiem ir bezmaksas un vienmēr tāda arī būs. Aizņemies atbildīgi. Izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumus savlaicīgi. Ja pamani kādu kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu paziņo par to mums.